Valentín sa blíži: Prinášame vám tipy na romantický darček pre partnerku

  • 01.02.2022
  • Publikoval: Norbert Kružlík
  • Odborný garant: Norbert Kružlík

Vybrať originálny valentínsky darček pre partnerku je pre mnohých chlapov náročná záležitosť. Pokiaľ nad ním začínate uvažovať aj vy, ste tu správne. V nasledujúcich riadkoch vám dáme tipy na jedinečné zlaté šperky, ktoré nepochybne spravia obrovskú radosť!

Ženy vedia oceniť drobnosti a pamätné predmety, ktoré im pripomínajú nejakú peknú udalosť. Práve preto tak milujú šperky. Hoci zlatá retiazka či zlatý prsteň môže na prvý pohľad vyzerať ako bežný darček, v skutočnosti každú ženu veľmi poteší. Teda, nemusíte experimentovať s rôznymi netradičnými darmi, ktoré nemusia skončiť úplne šťastne. Stavte na istotu a vyberte svojej drahej jedinečný zlatý šperk!

Valentín sa blíži: Prinášame vám tipy na romantický darček pre partnerku

Aby sme vám výber o niečo uľahčili, prinášame vám prehľad zaujímavých šperkov z našej ponuky, ktoré môžu byť skvelým darčekom na Valentína.

Zlatý prívesok srdce

Srdce je symbolom lásky a pokiaľ je súčasťou elegantného prívesku, ženu môže sprevádzať na každom kroku. Jedinečné zlaté prívesky v tvare srdca sa dajú jednoducho pripnúť takmer kdekoľvek. Vybrať si môžete aj originálne kúsky posiate zirkónovými kamienkami.

Zlaté prstene

Takmer každá žena miluje prstene. Aj pokiaľ ešte neplánujete zásnuby, darovaním zlatého prsteňa dáte partnerke najavo svoju lásku a môžete mať istotu, že ho bude hrdo nosiť. Vyberať si viete z decentných dizajnov s uhladenými tvarmi, ale aj extravagantnejších verzií. Obľúbenou voľbou je zlatý prsteň s malým kamienkom, ale taktiež prsteň so srdiečkom.

Ideálna príležitosť na zásnuby?

Nie je žiadnym prekvapením, že Valentín je obľúbeným dňom mužov na požiadanie svojej partnerky o ruku. A nepochybne, pre ženu je to asi ten najkrajší darček. Pokiaľ takýto krok plánujete aj vy, vyberte elegantný zásnubný prsteň. Skvelým riešením sú nepochybne zlaté zásnubné prstene so srdiečkom. Moderné zásnubné prstene sú často pokryté aj rôznymi drahokamami. Je už len na vás vybrať ten, ktorý sa vám bude najviac páčiť.  

Zlatá retiazka srdiečko

Elegantná tenká zlatá retiazka je výborným doplnkom takmer ku každému outfitu. Jednotlivé druhy retiazok sa líšia svojím dizajnom a príveskami. Pokiaľ vyberáte darček na Valentína pre partnerku, azda najlepšou voľbou bude práve zlatá retiazka so srdiečkom.

Zlatý náramok

Ukážte svojej partnerke, že vám na nej záleží a darujte jej jedinečný zlatý náramok. Uprednostniť môžete jemnejší elegantný typ, ktorý pozostáva len z tenkej retiazky. Dnes sú ale obľúbené aj zlaté náramky s príveskami. Tie môžu mať opäť podobu srdiečok.

Nech sa už svojej partnerke rozhodnete na Valentína darovať akýkoľvek zlatý šperk, stačí zavítať do nášho e-shopu. Zo širokej ponuky originálnych kvalitných šperkov si nepochybne vyberiete aj vy a vašej priateľke či manželke vyčarujete veľký úsmev na tvári!

 

Odborný garant

Norbert Kružlík

Norbert Kružlík

Pozícia: Zlatník